top of page
Kotva 1

O nás 

Společnost A + S, s.r.o. byla založena 13.12.1999. Jejími zakladateli a dosavadnímí společníky jsou Slaviša Zarić a Mgr. Alena Zarićová.

 

Od 1.10.2013 se společnost stala registrovaným distributorem pohonných hmot.

Hlavní činností společnosti je velkoobchod s pohonnými hmotami. Provozujeme také čerpací stanice. Spolu se sesterskými společnostmi Zaris, s.r.o., Benale, s.r.o. a Gold,s.r.o. tvoříme síť 35 čerpacích stanic převážně  na Moravě. 

Provozujeme vlastní sklady PHM, do kterých je dodáváno zboží železničními cisternami přímo z rafinerie. Z důvodu stabilizace dodávek PHM kombinujeme dopravu železniční a automobilové cisterny. Využíváme terminálů Čepra a Unipetrolu. Pohonné hmoty společnost nakupuje ve Střední Evropě – MOL, Slovnaft Bratislava, Unipetrol.

Námi dodávané zboží odpovídá evropským normám s náležitým certifikátem jakosti.

Zboží je přepravováno vozidly vybavenými dle evropské dohody o přepravě pohonných látek (ADR). Všechny cisterny jsou vícekomorové se zajištěním zpětného jímání par a vybaveny měřícím zařízením (tankmetr), včetně tiskárny plnících lístků. To nám umožňuje zavážet nejen čerpací stanice s podzemními i nadzemními nádržemi všemi požadovanými produkty se stoprocentním zachováním množství a jakosti zboží.

35

Tankování prověřených paliv a speciální akční nabídky již 35 krát na území celé ČR!

KVALITA

 

Za kvalitu prodávaných paliv ručíme. Jejich špičkovou kvalitu hlídáme od skladování, přes distribuci až po prodej. Pracovníci našich vlastních skladů, řidiči cisternových vozů i prodejci Vám v každém okamžiku zaručují plnění těch nejvyšších standardů.

SLUŽBA

Žádný zákazník pro nás není nevýznamný a zaslouží si stejnou péči jako velký odběratel. Každý den se staráme o Vaše pohodlí na cestách a služby, které na čerpacích stanicích očekáváte chceme poskytovat jen v té nejvyšší kvalitě. Jsme zde proto, abyste se u nás cítili vždy jako doma.

 

CENA

Optimalizace procesů od nákupu, skladování a logistiky nám umožňuje prodávat velmi kvalitní pohonné hmoty a zboží za velmi výhodné ceny.  

bottom of page